Kosmetika

Aqua+ - pramen hydratace. Obnovuje přirozenou hydrataci v pleti, rozjasňuje a dává pocit pohody, jemnosti a svěžesti. Ošetření vhodné pro všechny typy pleti, ideálně pro suchou a dehydrovanou. Aktivní látky: kyselina hyaluronová.

Pura+ - je linie určená pro mastnou pleť se sklony k akné. Snižuje lesk T zóny a viditelnost rozšířených pórů, pomáhá kontrolovat tvorbu mazové sekrece a reguluje šíření bakterií. Aktivní látky: extrakt z grapefruitových jader, polymer s matujícím efektem, rostlinné oleje (tavolník, ananas, růžový grapefruit).

Dolce+ - 100% přírodní řada pro citlivou pleť. Přináší okamžitou úlevu od nepříjemných pocitů jemné a citlivé pleti. Chrání povrchovou mikrocirkulaci, redukuje zarudnutí a zvyšuje odolnost proti vnějším vlivům. Aktivní látky: extrakt z borůvky, černý rybíz, aloe vera.

Vita+ - dodává pleti okamžitou výživu a dlouhodobou ochranu, optimalizuje životní funkce pleti. Chrání a posiluje kolagenovou strukturu a ochrannou bariéru, pomáhá obnovit hydrolipidový film. Vhodná pro suchou, devitalizovanou pleť s prvními známkami stárnutí. Aktivní látky: pleti identické lipidy, biotech kolagen, rostlinné oleje (pšeničné klíčky, sladké mandle, olivový olej).

DE-OX C evolution - anti aging ošetření

Dvojitá ochrana před oxidací a glykací. Ochraňuje kolagenové vlákna, omlazuje, zpevňuje a dodává pleti zdravý vzhled. Toto multikorekční profesionální ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, které vyžadují dokonalou ochranu, intenzivní projasnění, pružnost a hydrataci pokožky. Určeno pro pleť namáhanou stresem, znečištěným prostředí, výkyvy počasí (vítr, chlad, změny teplot) a pleť, která je často vystavena slunci a UV záření. Dále pro zralou pleť, předčasně stárnoucí, mdlou a citlivou pleť.

Chemický peeling Primaluce (protokol 2-3-1)

Profesionální exfoliační a zesvětlující anti-aging program. Je vhodný pro všechny typy pleti, obzvláště pro pleť s pigmentovými skvrnami, předčasnými známkami stárnutí i pro mastnou pleť s rozšířenými póry a sklony k akné. Zanechává pleť hladkou, hedvábnou, pevnější a zářivější. Hloubkovou exfoliaci zajišťují AHA kyseliny (kyselina glykolová, mléčná, atd.) z přírodních zdrojů (extrakt z ananasu, hroznů, mučenky atd.), PHA kyseliny (kyselina mandlová-váže na sebe vodu) a polysacharidy pro maximální efekt sjednocení bez následné nepříjemného podráždění. Ošetřované lokality jsou obličej, krk, dekolt a ruce. Vhodná doba pro aplikaci je září-duben. Vždy série 6 ošetření po týdnu (protokol 2-3-1) poté možno kombinovat podle potřeb s jinými procedurami pro mírnou exfoliaci a stimulaci buněčné obnovy pleti. Cyklus možno opakovat, nutno dodržet odstup 30-40 dní.

Doporučení: Po každém ošetření nechodit 48hod. na slunce, používat ochranný krém s SPF 50, hodně hydratovat pľeť. Vhodná je domácí péče Primaluce, které dodá pleti vše potřebné.

Kontraindikace: Při užívání přípravku s kyselinou retinolovou nutno vyčkat 15 dní.

Prodlužování řas

Metodou JB Cosmetics lepením řasa na řasu nabízí cestu k delším, silnějším, plnějším řasám, které můžete nosit neomezeně dlouho. Vysoce kvalitní americké řasy JB Lashes jsou jemné a krásně natočené, naprosto bezpečné k pokožce, očím i kontaktním čočkám. Naprosto přirozený vzhled, odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru. S pomocí nanotechnologie firma JB Cosmetics vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Kombinace těchto unikátních řas a vysoce kvalitních lepidel JB Cosmetics zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Vzhled řas zůstává po celou dobu krásně černé, výrazné a lesklé.

Lash lifting & Lash botox

Dvě efektivní procedury, které výrazně a dlouhodobě zlepšují vzhled přírodních řas. Řasy jsou krásně a přirozeně natočené, opticky prodloužené, působí delším dojmem. Až o 50% silnější, regenerované, vyživené látkami, které podporují růst a sílu řas. Procedura je vhodná pro klientky které nechtějí či nemohou mít prodloužené řasy, potřebují regenerační kúru řas, mají rovné řasy, nebo chtějí jen zvýraznit své přirozené řasy. Látky obsažené v Lash Botoxu mají podobné složení jako naše vlastní řasy (kyselina hyaluronová, keratín, kolagen, vitamin E, panthenol B). Délka ošetření je 60-90 min. Efekt prodloužených řas vydrží 4-6 týdnů.

Jak to funguje?. Přírodní řasy se natočí pomocí speciální natáčky a šetrného krému. Řasy během chvíle získají dlouhotrvající zatočený tvar už od kořínků. Poté se nanese profesionální barva na řasy a nakonec ozdravovací kůra Lash Botox. Prvních 24 hodin po aplikaci řasy nevystavujte kontaktu s vodou, nadměrné vlhkosti, páře atd. Nenavštěvujte saunu ani solárium. Nepoužívejte žádnou řasenku, neodličujte si řasy žádnými prostředky k odlíčení. Nedotýkejte se řas prsty, nenamáhejte je mechanicky (mnutí si očí, spaní s hlavou do polštáře).