Dámské kadeřnictví

Kadeřnictví

Kvalitní střih, profesionální materiál Vám zaručí zdravé vlasy a tím i příjemný pocit a vzhled. Provozujeme dámské kadeřnictví . Pracujeme pouze ze špičkovými přípravky firem Revlon Professional a Revlon EKSPERIENCE , které uspokojí nejnáročnější zákazníky. Nabízíme velkou škálu odstínů i krémový melír regenerační. Abychom drželi krok s módními trendy pravidelně navštěvujeme školení ve firmě Primavera

Keratinová rekonstrukce vlasů

Keratinová rekonstrukce na bázi Mořského Keratinu a kolegenu, s použitím inovační technologie. Mořský Keratin a Kolagen je rozdroben do malých částeček pronikajících velmi snadno do kortexu a kutikuly. Je vhodný pro jemné a roztřepené vlasy.Navrací jim pevnost a pružnost.

Bahenní remineralizační zábal

Ideální pro všechny typy vlasů. Hydratuje do hloubky a rozvíjí tak očisťující účinek.Odstraňuje zbytky kosmetických produktů. Nejlepší po barvení nebo melírování.

Luxusní regenerační melír OROFLUIDO

Melír je určen jak pro přírodní vlas,tak i barvený. Hlavně je pro vlasy lámavé,třepivé a křehké. Je vysoce regenerační a nevysuší vlas. Prášek se zapracovává s colour elixírem a orofluido elixirem. Po tomto melíru je vhodné používat šampóm a masku Orofluido ASIE na jemné a křehké vlasy

Melír BLONDERFUL

První škála zesvětlovacích produktů, která obsahuje PLEXFORCE. Ideální volba pro dosažení maximálního zesvětleni s optimální neutralizaci a bez potřeby jiných přísad. Nová technologie vytvořená pro ochranu vlasů zevnitř. Kombinace KYSELINY MALEINOVE a speciálního kondicioneru,který pronikne do vlasového vlákna pro ochranu a udržení základních vazeb.

BLONDERFUL 8

BLONDERFUL 7 levels powder je BEZ AMONIAKU !!

Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů provádíme metodou So.Cap.. Věříme tomu, že jsme vybrali nejšetrnější proceduru na Vaše vlasy. Spoje jsou keratinové, které se tepelně připojí k vašim vlasům. Po 2-4 měsících se uvolní a posunou blíže ke kořínkům. V mezidobí je důležité docházet nakontroly, jak se o vlasy staráte. Při dobré péči vám zaručíme kvalitní a lesklé vlasy. Máte možnost si vybrat z 80 odstínů a 3 délek vlasů. Po nandání vlasů je důležité používat kartáč a vlasové přípravky, které jsou určené pro tyto vlasy.

Při aplikaci více jak 100 pramínků dostanete dárek - kartáč na prodloužené vlasy

Naše kadeřnictví nabízí tyto služby:

  • foukaná ondulace
  • střih
  • barvení, Ombré,Balayage
  • melírování (krémový melír) Orofluido
  • barevné melíry
  • prodlužování vlasů
  • trvalá
  • plastické barvení
  • keratinová rekonstrukce vlasů