Masáže

Masáže

Klasická masáž

Klasická masáž je vynikající nejen k odstranění bolesti, ale také k navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Při klasické masáži jsou vyvolány psychické i fyzické změny a tím pocit souznění těla i mysli. Ze zdravotního hlediska urychluje masáž, vlivem podpory lymfatického systému a zlepšení krevního oběhu, látkovou výměnu a napomáhá tak rychlejší regeneraci po úrazech nebo při namožení svalů. Klasickou masáž ocení i ženy, v boji s přebytečnými kily a projevy stárnutí pokožky. Masírováním se prokrvuje podkožní vazivo, čímž se vizuálně zpomaluje proces stárnutí pleti a zabraňuje se tak předčasné tvorbě vrásek. Jemná masáž pomáhá u klientů s bolestmi vyvolanými různým onemocněním, naopak razantnější masáž napomáhá k odplavování únavových látek (kyselina mléčné) ze svalů.


Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je technika, která se už odedávna praktikovala na Havajských ostrovech nebo v Číně. Na tělo masírované osoby se kladou oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37 - 40°C. Teplo kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje.

Kameny zároveň předávají, mimo naakumulovaného tepla, velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak meridiány - energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům. Tyto cesty bývají často špatně průchodné nebo zcela uzavřené, ale díky masáži lávovými kameny se znovu otevírají. Masáž lávovými kameny dodává životní sílu a dobrou náladu.

Relaxační masáž

Šíje 30 min                300 Kč

Záda a šíje  60min    600 Kč

Celková masáž (záda,šíje,ruce a nohy) 90 min  950 Kč

Masáž lávovými kameny  60 min   1.100 Kč